Ігор Загребельний
Рейтинг
+77.64
Сила
200.37

Ігор Загребельний

i-zahrebelnyi

avatar
«Мы –… воинственные космополиты и радикальные безбожники, футуристические революционеры и лунные романтики.»
/http://www.looo.ch/2012-04/764-ordinary_breivik/
— типово лівацьке вирождєнчество. Коли таке читаєш, починаєш розуміти, що концтабори — не так вже й погано.
avatar
Постмодерн здатний лише на алюзії… Все одно де Сада важко перевершити у подібному дебілізмі
avatar
Навіщо копіювати такий об'ємний текст, якщо можна залишити сам лінк?
Я цю статтю вже читав раніше — як на мене, правда навиворіт, бо у ліваків майже завжди чорне є білим, а біле — чорним
avatar
Я в них колись ароматичних палочок «намутив». В усьому є свої плюси…
avatar
" Вдохновение — это такой оргазм труда"? Не погоджуюсь. Це із тієї ж опери, що і кожна кухарка може керувати країною.
avatar
Погоджуюсь
avatar
І захисна реакція, і спроба з'ясувати ситуацію через її «гіперкритику» (Бодріяр)
avatar
avatar
Не бачу жодних причин для подібних «висновків за аналогією».
avatar
ще раз безмежно дякую
avatar
"… коментувати чужу аналітику(бо писати її мені ще зарано через відсутність взагалі абиякого досвіду" — як на мене, тут потрібен не так досвід, як схильність. Тому бажаю сміливості і успіхів:)
avatar
Ага, дякую за дозвіл
avatar
А хіба в тій «ненависті», як Ви пишете, немає любові? Любові передусім до Бога і Його Закону, до дітей, до жінки?
avatar
Знайшов: «Отож, ненавиджу Твоїх ненависників, Господи, і Твоїх заколотників бриджусь: повною ненавистю я ненавиджу їх, – вони стали мені ворогами!.. » (Псалми, 139)
avatar
А любов без ненависті можлива? Не памятаю, в якому саме псалмі є приблизно такі слова «Возненавиджу ворогів Твоїх»
avatar
В цьому сенсі я з Вами погоджуюсь
avatar
До чого тут гінофобія? Хіба ненависть до фемінізму є ненавистю до жінки? За такою логікою, ненависть до нацизму є ненавистю до німецької нації, а ненависть до сіонізму є ненавистю до євреїв загалом.

avatar
Безперечно, кожен має «внутрішнє» право вбивати людей, незалежно від того, народжені вони чи ні. Каїн мав право убити Авеля і т.д. Але чи варто «внутрішнє» право робити «зовнішнім»? Або ми забороняємо аборти і вводимо за них кримінальну відповідальність, або знімаємо кримінальну вібповідальність за вбивство народжених людей, за крадіжки, грабіж, згвалтування, педофелію, etc. Справді, саджати за грати серійного маньяка — це обмеження його прав та свобод, нерозуміння іншості Іншого і т.д. Це якщо бути послідовним. А загалом, абсолютизація прав за умов негації Закону Божого — це абсурд. Ідеалом реалізації таких «прав» є герої маркіза де Сада (невипадково Аполінер називав Сада «найвільнішим розумом, котрий коли-небудь існував»).
avatar
Як це «ніхто не сумнівається в правах інших»? Тобто ніхто не сумнівається в праві вбивати беззахистних дітей, котрі не можуть себе захистити і позбавлені реальних гарантій права на життя?
avatar
Досить цікаю є апеляція прихильниць абортів до гендерного фактору. Можна зробити припущення про виникнення нової тоталітарної ідеології. Як більшовики зводили все до класової ідентичності, так і феміністки в основу всього кладуть ідентичність гендерну. Але до чого тут вона.
Багато виродків-чоловіків ЗМУШУЮТЬ своїх дружин / «подруг» робити аборти. Слід віддати належне тим у певному сенсі героїчним жінкам, котрі зберігають життя «плоду». І між противниками, і між прихильниками абортів є як чоловіки, так і жінки. Моя кохана, приміром, теж є переконаною противницею абортів, хоч, можливо, дещо поміркованіша, ніж я.
Загалом, фемінізм — це дебільна мужененависницька ідеологія, котра створює штучні конструкти і непотрібні протиставлення. Починаючи з Пулена да ля Бара і Олімпії де Гуж — закінчуючи де Бовуар, Андреєю Дворкін та Донною Херевей фемінізм — це, до того ж, женоненависницька ідеологія. Вона не призводить до емансипації подавленої в епоху Модерну жіночої суб'єктивності. Вона навпаки знищує жінку, перетворює її на «вагіньного чоловіка». Яскраве тому підтвердження — перетворення Жінки-матері на бездушну дитиновбивцю